Meer zonnepanelen geïnstalleerd in februari: marktherstel zet door!

Wat een positieve trend! In februari 2025 is er opnieuw een stijging in het aantal zonnepanelen dat door consumenten is geïnstalleerd.

Volgens de nieuwste cijfers van de netbeheerders werden er maar liefst 16.225 nieuwe zonnepaneelinstallaties geregistreerd. Dat is een flinke toename ten opzichte van januari. Dit marktherstel is een duidelijk teken dat de vraag naar duurzame energieoplossingen weer aantrekt nu de zon weer meer begint te schijnen!

Steeds meer mensen kiezen ervoor om hun energiekosten op lange termijn te verlagen en tegelijkertijd bij te dragen aan een duurzamere toekomst. Dit zien wij ook terug in de offerte aanvragen.

Wilt u ook profiteren van de zonne-energie dit voorjaar al? Vraag dan via onze website een offerte aan!

AEROWATT warmtepompen

Ondanks het aangepaste subsidiebedrag is er nog steeds veel interesse in onze AEROWATT warmtepomp. Via de website is alle informatie over de verschillende type warmtepompen, boilers en buffervaten te vinden.

Wij installeren de warmtepomp met onze eigen monteurs en kunnen door het mooie onlinesysteem alles goed monitoren en zorgen voor een behaaglijke warmte in de woning. De warmtepomp is Hybride en Full Electric aan te sluiten en fluisterstil.

Interesse in een vrijblijvend adviesgesprek? Vraag dan via onze website een offerte aan.

Terug naar nieuwsoverzicht